TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI İHALE İLANLARI HK.


29.05.2019, Çarşamba

Sayın Üyemiz,

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş’den Odamıza gelen yazıda;

İlgili kurumun 1926 yılından bu yana Ağrı, Ankara, Burdur, Çarşamba, Elazığ, Erciş, Ereğli, Eskişehir, Ilgın, Kars, Kastamonu, Malatya, Susurluk, Uşak, Yozgat Şeker Fabrikası, Ankara Makine, Eskişehir Makine ve Elektromekanik Aygıtlar Fabrikası ile faaliyet gösterdiği belirtilmektedir.

Şeker fabrikalarının şeker üretimi için gerekli olan fuel-oil, kok kömürü, linyit kömürü, polirpopilen ambalaj çuvalı, kireçtaşı, çelik boru, siyah boru, ventil, kimyasal malzemeler, perlit, laboratuvar cam malzemeleri, filtre kağıtları, tohum ilaçları gibi malzemelerin temini ile hizmet alımları kapsamında karayolu pancar nakliye hizmeti, personel taşıma hizmeti, temizlik elemanları çalıştırılması hizmeti, su jeti ile boruların temizlettirilmesi hizmeti, kaynak işleri hizmeti, boru izolasyonu hizmeti, personel çalıştırılmasına dayalı hizmet işleri vs. hizmet işleri için yıl içerisinde ihaleler yapıldığı aynı zamanda makine fabrikalarında ise şeker fabrikalarının ihtiyacı olan makine tesis ihtiyaçları üretildiği ve piyasadan talep olması halinde makine tesis ve yedeklerinin imal edildiği ifade edilmektedir.

İhtiyaçların Kamu İhale Kanunu ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Mal ve Hizmet Alım Yönetmeliği çerçevesinde ihale yolu ile temin edildiği belirtilmekte olup, ilanların içeriğine göre Kamu İhale Bülteni, Resmi Gazete ve Yerel Gazeteler ile internet sitelerinde yayımlandığı bildirilmektedir.

Bilgilerinize sunarım.

 

Saygılarımla,

 

Mustafa KALYONCU

Genel Sekreter

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.