TOBB / ROBOTEX 2019


26.09.2019, Perşembe

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gönderilen yazıda;

 “Robotex Turkey 2019” etkinliğinin 2-3 Kasım 2019 tarihlerinde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası destekleriyle Antalya’da gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilecek olan Robotex Turkey festivali, dünyanın en büyük Robotik/Maker organizasyonlarındandır ve Türkiye Robotex International'ın ortağı olup, festival kapsamında robotik yarışmaları; teknoloji, fütürizm, eğitim, inovasyon konularında çeşitli workshop ve seminerler organize edilecektir.

Ayrıca stantlarda teknoloji ve eğitim kurumları gibi çeşitli kuruluşlar ve ortakların hizmet ve ürünlerini sergileme fırsatı bulacakları, yarışma katılımcısı olarak 800 kişi, ziyaretçi olarak 5000 kişilik bir katılımın ön görüldüğü festivalde robotik yarışması olarak toplam 16 yarışma ana başlığı belirlenmiştir. Belirlenen kategori birincilerine Robotex International/Estonia'da, ikinci ve üçüncülere Robotex Asia/Shangai'da yarışmaya katılım hakkı ve birinci takıma 16 adet Antalya tatili ödülleri verilecektir.

Festival'e katılmak isteyen şirketlerimiz Robotex Turkey web sayfası üzerinden yarışma kaydı, otel rezervasyonu ve ziyaretçi kaydı yapabilecek olup; yarışma kayıtları için yarışmacı takım ve robot başına olan ücretleri web sayfasında belirtilmiştir ve detaylı bilgilere https://www.robotexturkey.com  adresinden; online biletlere https://www.biletantalya.com  adresinden ulaşılmaktadır. Ayrıca ortaklık ve stant talepleri için 0538 796 38 24 numaralı telefondan ve bilgi@robotexturkey.com  e-posta adresinden bilgi alınabilmektedir.

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,

 

 

Mustafa KALYONCU

Genel Sekreter

 

 

EK 1 : Robotex 2019 Bilgi

EK 2 : Robotex 2019 Stand bedeli bilgi

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.