T.C. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI/ 10. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI (EVF)


03.04.2019, Çarşamba

Sayın Üyemiz,

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından, 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda “10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF)” gerçekleşecektir.

Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı'nın amacı, enerji verimliliği bilincini geliştirmek ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle de birlikte enerji verimliliği alanında gelişmeler sağlamaktır.

EVF kapsamında düzenlenecek olan panel ve oturumlar ile enerji verimliliğini içeren tüm konular, politikalar ve stratejiler, uluslararası enerji alanında/sektöründe araştırma yapan akademisyenler, kurumlar, şirketler ve Türkiye'nin önde gelen isimleri ile değerlendirilecektir. Aynı zamanda, enerji tüketiminde verimliliği sağlayacak yeni teknoloji ile donatılmış ürün ve tasarımlar 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı'nda sergilenecektir.

Katılımın ücretsiz olduğu Fuar ve Forum’a ait detaylı bilgi http://www.evf.gov.tr/ linkinde yer almakta olup, online kayıt işlemleri de aynı linkten yapılmaktadır. 

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,

 

Mustafa KALYONCU

Genel Sekreter

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.