ÖNEMLİ: GEKAP UYGULAMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DAVETİ


16.09.2020, Çarşamba

ACİL VE ÖNEMLİ

 

Sayın Üyemiz,

Odamız tarafından, “Geri Kazanım Katılım Payına İlişkin Yönetmelik (GEKAP)” ile ilgili Usul ve Esaslar’da yapılan değişiklikler nedeniyle üyelerimizin sorularına cevap bulmak, sorun ve çözüm önerilerini iletmelerini sağlamak amacıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bilgilendirme toplantısı düzenlenmesi talebimiz iletilmiştir.

Söz konusu talebimizin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından uygun görüldüğü bilgisi 16.09.2020 tarih ve 190655 sayılı Bakanlık yazısı ile tarafımıza iletilmiş ve toplantının 17.09.2020 Perşembe günü 14:00-15:30 saatleri arasında gerçekleştirilebileceği bilgisi verilmiştir.

Çevre Çalışma Grubu Başkanı ve Meclis Üyesi Sn. Erdoğan ÇİÇEKÇİ’nin koordinatörlüğünde ve Zoom programı aracılığıyla gerçekleştirilecek “GEKAP Uygulamaları Hakkındaki Bilgilendirme Toplantısı”na katılmak isteyen üyelerimizin http://etkinlik.ebso.org.tr/ linkinde yer alan katılım formunu 17.09.2020 Perşembe günü saat: 11:00’e kadar doldurmaları gerekmektedir. Kayıt yaptıran üyelerimize toplantı öncesinde zoom linki maille gönderilecektir.

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,

 

Mustafa KALYONCU
Genel Sekreter

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Katılımcı Bilgisi:

Sunum: Serkan HOŞAFÇIOĞLU / Çevre Y. Mühendisi

Soru – Cevap:

  • Demirhan KÜÇÜK/ Sıfır Atık ve Ambalaj Atıklarının Yönetimi Şube Müdürü
  • Nurcan YAĞMUR / Jeoloji Mühendisi
  • Sinem Büşra KÜÇÜK / Çevre Mühendisi
  • Gönül SU / Kimya Mühendisi

 

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.