İTO / RUS HEYETİ HK.


18.10.2019, Cuma

 
Sayın Üyemiz,
 
İstanbul Ticaret Odası (İTO)’dan Odamıza iletilen yazıda;  
 
5 Kasım 2019 tarihinde, Türk ve Rus işadamlarının İTO’da bir araya gelerek yeni iş fırsatlarını değerlendirebilecekleri İkili Görüşmeler organize edeceği bildirilmektedir. 
 
Son yıllarda hızlı bir şekilde büyüyen Rusya pazarı, Türk iş insanları için cazip işbirliği imkanları sunmaktadır. Rusya Udmurtiya bölgesi iş insanları heyetinde yer alan firmaların sektörleri; oto kimya ve bakım ürünleri, tarım ve gıda sanayi için deterjan, profesyonel temizlik malzemeleri, havalandırma pencere valfleri, civata üretimine yönelik torna tezgahı üretimi, endüstriyel tesis tasarımı, petrol endüstrisi için ekipman ve özel aletler vb. çok sayıda alanı kapsamaktadır.
 
Söz konusu ikili görüşme organizasyonuna iştirak edecek Rus firmalar ve talepleri aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunda belirtilmiş olup, anılan etkinliğe katılmak istemeniz halinde linkte yer alan başvuru formunu doldurup en geç 23 Ekim 2019 tarihine kadar elif.cakir@ito.org.tr / yansanayi@ito.org.tr  e-posta adreslerine iletmeniz gerekmektedir. 
 
http://www.ito.org.tr/Toplumail/Basvuru_Form_Duyuru.docx
 
Bilgilerinize sunarım. 
 
Saygılarımla, 
 
Emel TONBUL
Genel Sekreter Yardımcısı 
 
 

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.