EBSO / ALMANYA - DÜSSELDORF NEWCAST ( GIFA/METEC/THERMPROCESS ) METALÜRJİ VE DÖKÜM FUARI'NA YÖNELİK İŞ GEZİSİ ORGANİZASYONU


29.03.2019, Cuma

Sayın Üyemiz,
 
Odamız Metal Sanayi Meslek Komitesi 2019 Şubat Ayı Olağan Toplantısı’nda, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleştirilecek olan NEWCAST 2019 Fuarı’na ( GIFA / METEC / THERMPROCESS ) 25-28 Haziran 2019 tarihleri arasında bir iş ve inceleme seyahat organizasyonu düzenlenmesi yönünde karar alınmış ve Yönetim Kurulumuzca uygun görülmüştür. 
 
Planlanmakta olan söz konusu seyahatle ilgili çıkılan ihale neticesinde, organizasyon katılım bedeli; İki Kişilik Odada Kişi Başı 1.065 €, Tek Kişilik Oda 1.395 € olarak belirlenmiştir. Sunexpress Havayolları ile gerçekleştirilecek uçuşlar, 3 gece otel konaklaması, otelde alınacak kahvaltılar, transferler ücrete dahil olup diğer organizasyonel detaylar ek’te yer almaktadır.
 
Anılan iş seyahatinin, KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği kapsamında düzenlenmesi planlanmaktadır. Söz konusu İş Gezisi Desteğinden yararlanılabilmesi için temel şart, KOSGEB veri tabanına kayıtlı 10 firmanın iş seyahatine katılımının sağlanması olup, katılımcı firmaların belirtilen sayının altında kalması halinde destekten yararlanılamamaktadır. 
 
KOSGEB kriterlerine uyan, evraklarını eksiksiz tamamlayan, KOSGEB tarafından yapılacak değerlendirme neticesinde destek kapsamına alınması uygun bulunan katılımcılara, firma başına maksimum 3.000 TL’yi aşmayacak şekilde masraflarının % 60’ı KOSGEB tarafından iade edilmektedir. Ayrıca katılımcıların, Odamız tarafından belirlenen tüm program akışına uymaları destekten yararlanabilmeleri için son derece önem arz etmektedir.
 
Söz konusu iş gezimize katılmak isteyen üyelerimizin ek’te yer alan başvuru formunu doldurarak, organizasyon ücretinin ödendiğine dair banka dekontunu (Dekont Açıklama; EBSO Düsseldorf İş Seyahati) en geç 10 Nisan 2019, Çarşamba günü mesai bitimine kadar Odamız Ekonomik İlişkiler Birimine (Sibel Kartelli, Tel: 0232 455 29 46, E-posta: sibel.kartelli@ebso.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.  
 
Bilgilerinize sunarım. 
 
Saygılarımla,
 
Mustafa KALYONCU
Genel Sekreter
 
1. Organizasyon Detayları
2. Taslak Program
3. Organizatör Firma Banka Bilgileri
4. KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Başvuru Süreci 
5. KOBİ Başvuru Formu ve Taahhütnamesi 
 
 
ÖNEMLİ NOT: Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır. Arzu eden katılımcılar, vize süreci ve evrakları ile ilgili Odamız Vize Departmanı’ndan Yusuf ÖZBEK (yusuf.ozbek@ebso.org.tr, 0232 455 29 37) ile irtibata geçebilir.
 

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.