Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi - Ege Bölgesi Ekonomisine Katkı Ödülü


15 Aralık 2017

Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi tarafından “Ege Ekonomisine Katkı Ödülü”ne layık görüldü.

Yorgancılar’a ödülünü, EMD İzmir Şubesi Onur Kurulu Üyesi Tolga Albay ile EMD İzmir Şubesi Başkan Vekili Murat Ervin birlikte takdim etti.

Tören öncesi yaptığı konuşmada yazılı ve görsel basının ekonomi ve sanayinin gelişiminde de büyük rolü bulunduğuna dikkat çeken Yorgancılar, “Ekonomide, siyasette, sporda, sosyal hayatta, kısaca her alanda tarafsız ve doğru haber hepimiz için çok önemli. Ülkemizin birlik ve beraberliği, Atatürk’ün bizlere emanet ettiği cumhuriyet değerleriyle yaşamak ve bunları bizden sonra gelecek kuşaklara taşımak, huzur ve barış içinde yaşamak hepimizin ortak sorumluluğu. Mesleğini ilkelerine uygun olarak yapan tüm basın emekçilerini kutluyorum, şahsımı ödüle layık gören tüm değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorgancılar, yakın geçmişte birkaç yerel TV kanalının yayın yaptığı İzmir’de bugün olmamasının eksikliğinin hissedildiğini belirtirken, önümüzdeki süreçte yerel kanalların tekrar devreye girmesini beklediklerini de söyledi.


Yayınlar

Site Haritası

Şifremi hatırlat


Lütfen mail adresinizi veya firma sicil numarasını giriniz.

Not: spam maillerinizide kontrol ediniz.